Інформація для батьків учнів та студентів.
Мовна школа Вікторії Сапронової надає як учням знання, так і важливий досвід співпраці та вміння самостійно вчитися. Такі навички стануть корисними протягом усього життя. Однак для більш ефективного процесу навчання необхідно керуватися нашими правилами як учням, так і батькам, з якими ми постійно комунікуємо.
1. Структура мовних уроків, розпорядок та правила підбору.
Наші мовні уроки реалізуються у формі офлайн та онлайн, що проводить викладач школи для сформованої групи учнів. Крім того, можуть відбуватися окремі індивідуальні уроки та уроки-курси для об’єднаних груп. Склад групи та вибір навчальної програми ( методик, навчальних засобів) визначається школою. Навчальний рік ми умовно розподіляємо на два навчальні семестри для школярів. Для дорослих студентів - три семестри (літній включно). Окремо додатково визначається школою і спеціалізовані групи/ курси/ терміни/ інше для цільових задач. Базово ми визначаємо, що протягом тижня надається два заняття від 60-90 хв (в залежності від цілей). Базово оплата уроків відбувається за період (місяць або семестр), а не за фактичну кількість відвіданих учнем уроків. Школа з розумінням ставиться до життєвих об’єктивних причин, через які відбуваються окремі пропуски занять, однак форма і кількість компенсовних занять поза розкладом залежить від можливостей викладача і школи.
2. Оцінка навчального прогресу.
Протягом здобуття знань ми практикуємо регулярне оцінювання мовної компетентності учнів. Ми це робимо в інтересах дітей, викладачів та батьків задля аналізу і коригувань, мотивації учасників освітнього процесу. Звісно, тут застосовуються підходи заохочення та поважливого ставлення до всіх. Батькам учнів надається інформація щодо таких оцінювань. За окремі досягнення або за результатами зовнішніх, позашкільних оцінювань надаються відповідні сертифікати як шкільні, так і зовнішні. Батьки учнів та дорослі студенти можуть додатково отримувати інформацію щодо прогресу в навчанні 1 раз у місяць, звернувшись до керівника школи.
3. Практика домашніх завдань та самостійної роботи учнів.
Кожний урок з викладачем завершується наданням домашнього завдання. Це невід'ємна складова нашого навчального процесу, без якої не може бути успіху. Відповідно викладач перевіряє якість, повноту і самостійність виконання учнем таких завдань. У цих процесах ми серйозно розраховуємо на організаційну допомогу батьків учнів та на самомотивацію дорослих студентів. Невиконання домашніх завдань вважається недопустимим, у випадку незадовільного ставлення викладач робить сповіщення батькам для виправлення.
4. Правила поведінки для учнів, іх батьків, дорослих учнів та викладачів.
Ключовими у поведінці вважаємо для всіх учасників позитивне ставлення та повага ( взаємоповага) до всіх і кожного. Учні на уроках поводяться дисципліновано, виконуючи навчальні завдання і розпорядження викладача. Поведінка на уроці не може суперечити навчальним інтересам викладача та всіх учасників групи. Категоричним є невикористання учнями телефонів і ґаджетів, якщо це не пов'язано із завданнями викладача. Абсолютно неприйнятним є образа, неповага, приниження будь-ким будь-кого з інших учасників. Викладач уповноважений адміністрацією припиняти такі негативні дії з негайним повідомленням про це як батькам учня, так і керівництву школи. За окремі надзвичайно грубі і неприйнятні речі і дії керівництво школи має право зупинити подальші відносини. Батьки і представники батьків не мають права бути присутніми під час уроку. Це є вимогою інших батьків. Не допускається перебування батьків і їх представників у школі задля очікування і комунікацій з іншими. Просимо розуміння у цьому як для загальної безпеки, так і для епідемічного захисту. Після завершення уроку викладач має знати, ким учень (дитина до 10 років) має бути супроводжений зі школи додому. Якщо така ситуація є невизначеною, викладач має узгодити питання з батьками учня .
5. Безпека та кінцеві положення Правил.
Безпека у всіх її проявах - є пріоритетом школи: від обрання форми навчання (Онлайн, Оффлайн) до захисту персональних даних учнів, викладачів, батьків. Також ми оцінюємо безпеку і допустимість інформації в соціальних мережах, надаючи відповідні рекомендації учням і батькам. Це регулюється нашими правилами, які усвідомлюють як учень, так і його батьки